Zrcadlo v rokokovém stylu
dřevo, řezané rozviliny a mřížky, zlaceno a stříbřeno, střední Evropa, 2. pol. 19. století, 140 x 104 cm, poškozené zlacení (Zí)
03.12.2016 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Zrcadlo v rokokovém stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |